Налаштування відображення

Харківська обласна державна адміністрація

Меню сайта

Головна новина

Посол Нідерландів вручив Ігорю Райніну пам'ятний знак за допомогу пошуковій місії, яка працювала на місці катастрофи «Боїнга-777»
28 липня 2015, 15:43

28 липня голова Харківської облдержадміністрації зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Нідерланди в Україні Кейсом Кломпенхаувером.

«Я приїхав, щоб ще раз висловити нашу подяку за всю роботу, яку Харківська обласна адміністрація провела для Нідерландів, для сімей людей, які загинули в катастрофі літака Малайзійських авіаліній, - сказав посол Нідерландів. - Я передаю вам лист з подякою від нашого прем'єр-міністра за ту величезну роботу, яка була проведена».

Разом із листом від прем'єр-міністра Королівства Нідерланди Марка Рютте Кейс Кломпенхаувер вручив Ігорю Райніну пам'ятний знак. 

Далі

Новини

 • Домовленості про створення регіонального фонду зерна узгодять протягом тижня. Ігор Райнін
  28 липня 2015, 09:06

  Основним завданням регіонального фонду стане стабілізація цін на борошно, а відповідно - і на хліб соціальних сортів, пояснив голова Харківської облдержадміністрації.

  «Аграрний фонд зараз не виконує функцій стабілізуючого фактора, так як став комерційним Публічним акціонерним товариством. Його головна мета на сьогодні - це отримання прибутку. Тому ми самі повинні думати про те, що і як будемо робити після збирання пшениці», - пояснив Ігор Райнін.

  Концепцію регіонального контракту між Харківською облдержадміністрацією, виробниками зерна та пекарями вже розроблено і на даний час вона знаходиться на розгляді у голови ХОДА. 

  Далі
 • У Харківській області зросли обсяги пасажирських перевезень
  28 липня 2015, 13:58

  За перше півріччя послугами транспорту в регіоні скористалися понад 320 тис. пасажирів (на 6,8% більше, ніж за той самий період 2014 року). Про це повідомила заступник голови ХОДА Юлія Світлична.

  Найбільш активно подорожують мешканці таких густонаселених районів області, як Балаклійський, Чугуївський, Куп’янський, Дергачівський та Зміївський.

  «Позитивна динаміка пасажирських перевезень спостерігається в області з початку року. При цьому в середньому по Україні цей показник знизився майже на 12%», - підкреслила Юлія Світлична.

  Далі
 • Делегація Королівства Нідерланди візьме участь у інвестиційному форумі в Харкові
  28 липня 2015, 17:48

  Запрошення на Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські перспективи» Надзвичайному і Повноважному Послу Королівства Нідерланди в Україні Кейсу Кломпенхауверу вручив голова ХОДА Ігор Райнін під час зустрічі 28 липня.

  «Я б дуже просив вас знайти час і 4 вересня бути в Харкові на форумі. У нас очікується досить велика кількість ваших шановних колег - послів, які працюють в Україні. На форумі відбудеться презентація Харківської області, очікується низка цікавих моментів, я думаю, це було б корисно для голландського бізнесу», - пояснив керівник облдержадміністрації.

  Посол Королівства Нідерланди одразу запевнив, що візьме участь у заході. 

  Далі
 • У Нововодолазькому районі побудують екологічне село, яке буде відображати архітектуру різних народів світу
  28 липня 2015, 21:04

  Хутір «Вороняча слобідка» у селі Мелеховське є переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. На території розташовані будинки та різні господарські споруди, залишки Параскевської фортеці, орнітологічний заказник місцевого значення «Чаплі».

  Керівник проекту «Вороняча слобідка» Віктор Ворона розповів, що в планах - побудувати екологічне село, де всі будинки будуть зведені з саману (будівельний матеріал з глинистого ґрунту з додаванням соломи) і будуть відображати архітектуру різних народів світу. «На хуторі збудують українські, корейські, непальські, сірійські і африканські будиночки. Всі вони зводяться з саману. Проекти вже готові, територія відведена, паспорти будівництва затверджені. Перші два будинки з'являться вже наступного року», - пояснив Віктор Ворона.

  Далі
 • Перспективи та очікувані результати децентралізації обговорять експерти з України та Швейцарії
  28 липня 2015, 18:05

  Дискусія на тему: «Реформи з децентралізації: кроки, перспективи, очікувані результати» пройде 29 липня в медіа-центрі «Время» (вул. Сумська, 72, 2 поверх) за ініціативи швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

  У рамках дискусії передбачається обговорення змін до Конституції України, які розроблені експертним середовищем, пройшли оцінку Венеційської комісії та зареєстровані у ВРУ, а також спроможність органів влади, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства до проведення реформи.  

  Далі
 • Тепер на прийом до відділу державної реєстрації можна записатись онлайн
  28 липня 2015, 18:04

  Така послуга є доступною на оновленому веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Харківській області у розділі «Управління державної реєстрації». 

  Для того, щоб записатись на прийом, необхідно зайти у розділ відповідного відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання та заповнити онлайн-форму. Зокрема, необхідно обрати зручну дату прийому та час, питання, з якого звернулись, а також зазначити прізвище, ім’я та по батькові, адресу, контактний телефон та e-mail.

  Далі